fotograf vojtěch pavelčík
fotograf Vojtěch Pavelčík
fotograf Vojtěch Pavelčík na facebooku fotograf Vojtěch Pavelčík na instagramu fotograf Vojtěch Pavelčík na YouTube
  reference a doporučení přímo od zákazníků


Veliká spokojenost - bezproblémová spolupráce, profesionalita, talent a dobré oko na zachycení správných okamžiků - a výsledkem jsou fotky, které nám až berou dech. Mockrát děkujeme a vřele doporučujeme!

Tereza a Raffael Vychodilovi


Vřele všem DOPORUČUJEME:). Při prohlížení svatebních fotek máme pocit, jako bychom svatební den prožívali znovu a znovu. Spolupráce s Vojtou byla výborná a celý den probíhal v přátelské atmosféře. Děkujeme za nádherné fotky!

Kateřina a Tomáš Renfusovi


Výborná spolupráce, maximální spokojenost s výsledkem! Děkujeme za nádherné fotky!

Tereza a Pavel Černí


Fotografie z naší svatby obdivují všichni zúčastnění a my se od nich nemůžeme odtrhnout. Přestože se svatba konala na druhé straně republiky a fotograf tudíž místa předem neviděl, vždy dokázal pohotově zvolit záběr a v dokumentaci nám nechybí jediný důležitý moment - naopak v případě několika momentek si téměř nedokážeme vysvětlit, jak je dokázal zachytit. Hosté oceňovali jeho klidné a nenápadné vystupování, dokázal navodit přirozenou atmosféru při focení. Již den po svatbě jsme měli několik fotek, což nás velmi potěšilo. Jeho práci doporučujeme obzvlášť milovníkům černobílých fotek... Děkujeme!

Eva a Ladislav Šmídovi


Velmi děkujeme za fotky. Opravdu se nám velmi velmi líbí. Moc se Vám focení povedlo!

Lenka a Roman Konšelovi


Díky našemu fotografovi jsme se cítili při focení nenuceně a vlastně všichni svatebčané si pochvalovali, že skoro ani neví, že tam byl fotograf :). Fotky jsou krasné a zachycují atmosféru naši svatby. Navíc jsme se mohli potěšit z prvnich fotek již den po svatbě. Díky jeho profesionalnímu a zároveň vnímavému přístupu bychom ho všem doporučili a při dalšich událostech se na něho rádi znovu obrátíme. Moc děkujeme :)

Stanislava a Štefan Šurinovi


Díky fotografovi Vojtěchu Pavelčíkovi! Děkujeme moc za nádhernou dokumentaci našeho svatebního dne, za úžasnou spolupráci, přístup a atmosféru. Lépe jsme si nemohli vybrat a můžeme jedině doporučit... :-)

Martina a David Olivovi


Fotografie dnes dorazily, je to moc krásné, děkujeme!

Veronika a Jan Stachurovi


Vojto, děkujeme za Tvou přítomnost, jsme moc rádi, že jsi nám fotil svatbu Ty. Fotky jsou krásné, udělal jsi skvělou práci.

Lucie a Petr Candrovi


Měli jsme svatbu v přírodě a pan Pavelčík skvěle zachytil uvolněnou a přátelskou atmosféru našeho dne "D". Díky tomu máme nejen krásně romanticky laděné fotografie, ale i mnoho reportážních, které velice věrně zachycují prchavé okamžiky jednoho podzimního sluncem prozářeného dne. Velice chválíme laskavý a přátelský přístup k dětem, jejich fotky řádím k těm nejlepším.

Ivana Ratajová a Josef Vocetka


Pan Pavelčík je nejen skvělý fotograf, ale i velmi milý a přátelský člověk. Během focení svatebních příprav a shonu nás dokázal uklidnit i pobavit, což především nevěsty ocení. Svatební obřad byl plný emocí, které pan fotograf dokázal přesně vystihnout a zachytit. Všichni svatebčané si pana Pavelčíka chválili, jak nás nenásilnou formou dokázal zformovat a vyfotit přesně, jak jsme si přáli. Ačkoli jsme o něm skoro nevěděli, byl přesně tam, kde bylo třeba zachytit daný moment svatby. Již další den po svatbě jsme měli k dispozici pár krásných momentek, které jsme mohli rozeslat svým přátelům. Celý balíček byl pak hotový v rekordním čase. Ještě jednou děkujeme za krásné fotky a těšíme se na focení našeho prvního dítěte.

Tereza a Jan Štěpánkovi


Ahoj Vojto.
Chtěli jsme Ti poděkovat!
Včera večer jsme shlédli náš památeční den a jsem dojata. Navodilo to ve mne pocity, jaké jsem v ten den měla. Moc se nám to libí. Děkujeme za to, že jsi se rozhodl ten náš den s námi strávit. Až bude naše Emička sedět, rádi se k Tobě objednáme na rodinné foceni. Měj se moc hezky a přejeme Ti další klienty s takovou spokojeností, jako jsme my ;)

Lenka a Honza Milatovi


S panem fotografem jsme byli velmi spokojeni. Krom krásných a profesionálních fotografií, které můžete vidět okolo, velmi oceňujeme komunikaci a rychlost práce pana fotografa. Komunikace probíhala jak v rámci předsvatebního shonu tak i po svatební přípravě knížky velmi rychle a vždy jsme měli reakci v řádu hodin. Finální fotografie byly pak hotový cca do týdne - jak bylo slíbeno. Pana fotografa jsme našli na svatebním veletrhu - primárně proto, že všichni naši kamarádi měli s fotografem na svatbě nějaké mínus - čekalo se dlouho na fotky, fotky nebyly úplně super,... A jsme moc rádi, že zde nebyl nejmenší problém a pana fotografa určitě využijeme i pro další rodinné události, což si myslím, že hovoří za vše.

Adam a Iveta Trčkovi


Pana Pavelčíka jsme na doporučení známých oslovili za účelem nafocení naší malé svatby. Měli jsme doporučení na více fotografů, ale po osobním nezávazném jednání s panem Pavelčíkem bylo ihned rozhodnuto. Profesionální přístup při sjednávání detailů, předem jasně daná cena, příjemné jednání atd. Výsledkem jsou krásné fotky a naprostá spokojenost s výběrem, nebylo co vytknout. Pan Pavelčík je velmi milý a příjemný, děti ihned oslovuje jmény, perfektní komunikace na místě se všemi svatebčany, kteří nabyli dojmu, že je to náš známý :) Tímto bychom chtěli ještě jednou panu Pavelčíkovi poděkovat za jeho profesionální přístup a krásné černobílé i barevné „vzpomínky“ na naši svatbu.

Michaela a Marek Popelkovi


Fotografa Vojtěcha Pavelčíka jsme oslovili na svatebním veletrhu s cílem focení naší svatby. Při následné osobní schůzce jsme diskutovali naše očekávání, průběh focení, prohlíželi jsme fotografie a závazně jsme se domluvili. Pan Pavelčík si zajel oblast kde se svatba konala předem obhlédnou, a našel krásná místa ke svatebnímu focení. V den svatby přijel s předstihem a díky sdílení harmonogramu svatebního dne (a bravurně spolupráci s organizátorkou svatby) byl vždy včas na správném místě a zachytil všechny klíčové okamžiky. Jeho profesionální přístup a nadšení pro práci bylo obdivuhodné! Doporučuji fotografa Vojtěcha Pavelčíka nejen za jeho krásné fotografie (naše okolí bylo z fotografií stejně jako my nadšené!), ale také pro jeho profesionální přístup a jeho lidskost.

Ivana a Peter Kollárovi


Pan Pavelčík fotil naši svatbu v červenci 2013. Pan Pavelčík je velice sympatický člověk a je vidět, že ke své práci přistupuje zodpovědně a profesionálně. Na místo, kde se svatba konala, jel dopředu, aby si je obhlédl, přestože se svatba konala mimo Prahu. Měl předem připravené kompozice, při svatebním dnu se ztratil mezi hosty, focení nebylo nijak násilné, zvládl vyfotografovat každého hosta, fotky jsou veselé, netradiční, přesně jak jsem si představovala. Společné fotky jsou skvostné. Za sebe mohu říci, že jsou to nejhezčí svatební fotografie, co jsem kdy viděla, na druhou stranu můj názor je dost subjektivní, neboť se jednalo o naši svatbu. Fotografie se velice líbí nejen nám, ale všem, kterým byly prezentovány, a několik známých si již bralo na tohoto fotografa kontakt, což myslím mluví za vše.

Pavla K.


Výborné jednání od první schůzky až po předání fotek. Velmi příjemný a sympatický fotograf, který má super nápady na fotky a příjemné vystupování. Výsledné fotografie jsou úžasné! Jedině doporučuji!

Veronika Nosková


Pan Pavelčík fotografoval naši svatbu. Spolupracovalo se nám s ním velmi dobře. Byl ochoten se za námi stavit, abychom domluvili detaily obřadu, ale také aby nám předal již hotové fotografie. Snažil se vyjít vstříc a spíše se přizpůsobil on nám. Při fotografování byl velmi příjemný a vytvářel atmosféru plnou dynamiky a humoru. Fotografie, které jsme od něj dostali, měli krásnou kompozici, barvu a úpravu. Obzvláště úchvatné byly fotografie černobílé. Velmi mu děkujeme za báječnou památku na naši svatbu.

Mariana a Tomáš Královi


Vřele bychom všem doporučili pana Pavelčíka. Nám fotil svatbu a byli jsme s ním nadmíru spokojeni. Sám si lokalitu a okolí předem prohlédl a vymyslel, kde by se daly udělat krásné fotky. Jeho přístup byl profesionální, cena velmi příznivá a fotky měl hotové poměrně rychle. Pokud tedy hledáte dobrého fotografa pro jakoukoliv příležitost, pan Pavelčík je velmi dobrá volba :).

Daniela a Miloš Krejčovi


Pana Pavelčíka jsme si vybrali na focení naší svatby. Musím konstatovat, že nás mile překvapila komunikace i celkový přístup během focení. Výsledné fotky jsou krásné, profesionální. Co více dodat - vřele pana fotografa doporučujeme ostatním :-).

Radka a Pavel Tykalovi


Pan Pavelčík nám fotil svatbu. S jeho fotkami jsme velmi spokojení, chválí je také všichni, komu jsme je ukázali. Ještě před svatbou si místo prohlédl a promyslel, kde by byly vhodné místa pro focení. Taktéž nám pomohl zorganizovat hosty na společné focení. Vyhověl všem našim představám, co chceme na fotkách zachytit, a neodradilo ho ani mírně nepříznivé počasí a cesta lesem. Za všechno jsme mu velmi vděční a samozřejmě především za krásné fotky.

Ivana a Antonín Brožovi


Pan Pavelčík nafotil naši svatbu. Vybírali jsme z několika fotografů v Praze, ale po první schůzce jsme měli jasno, protože byl schopen nastínit praktickou představu, a navíc se na místo svatby jel podívat předem. I když nám nakonec celý den pršelo, byl schopen pohotově zaimprovizovat, takže máme hodně skvělých fotek z venku i zevnitř za rozumnou cenu a focení nás bavilo díky optimismu a dobré náladě fotografa. Moc děkujeme!

Romana a Štěpán Procházkovi


Pana fotografa Pavelčíka jsme kontaktovali až na poslední chvíli, přesto nám vyšel vstříc a nafotil naši malou svatbu a křest syna. Jeho přítomnost na obřadu jsme prakticky nezaznamenali, výsledné fotky jsou přirozené a zároveň mají zvláštní kouzlo. Je to profesionál a díky němu máme jedinečnou a úžasnou památku! Focení s ním si rádi zopakujeme i při dalších příležitostech!

rodina Květova


Pan Pavelčík nám fotil svatbu na Libeňském zámku s následnou hostinou.Vytvořil nám moc krásné fotky. Celé focení proběhlo přirozeně a naprosto nenuceně. Po celou dobu akce byl jeho přístup moc příjemný a výsledek stál za to. Ještě jednou moc děkujeme za fotky, které nám budou připomínat náš úžasný den.

Jan a Markéta Kučerovi


Jestliže chcete vidět milý, bezproblémový a současně profesionální přístup fotografa k dětem, zvolte pana Pavelčíka. Stejné kvality ostatně vykazoval i v ostatních aspektech focení naší svatby, která se konala v únoru 2013. Výsledné fotky nepostrádají atmosféru, příběh, emoce. Vřele doporučujeme!

Jan a Marie Kvardovi


S fotografem Vojtěchem Pavelčíkem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Po focení svatby rodičů v roce 2010, kdy nás nadchl nejen svou prací, ale i svým přístupem, jsme neváhali a vybrali jsme si ho pro focení naší svatby v červenci 2012 na hradě Křivoklát. Pana Pavelčíka můžeme opravdu jen a jen doporučit! Je velice ochotný, flexibilní, příjemně nenucený při fotografování, čímž dokáže navodit příjemnou atmosféru, a v neposlední řadě úžasný fotograf! Díky němu máme na náš svatební den krásné vzpomínky v podobě originálních fotografií úžasné kvality, které nám každý závidí!

Pavla a Jan Hešíkovi


Kontakt na pana Pavelčíka jsme dostali od známých, kterým fotografoval svatbu. Fotografie z naší svatby jsou také velmi pěkné a výborný byl i jeho přístup před, během i po svatbě. Díky rozhovoru s ním jsme si sami ujasnili, co chceme, a jak má probíhat náš svatební obřad. Vřele ho všem doporučujeme.

Petr a Bára Smetanovi


Při výběru našeho svatebního fotografa – pana Vojtěcha Pavelčíka jsme měli opravdu šťastnou ruku. Už od samého začátku jsme byli spokojeni s výbornou komunikací a jeho pozitivním a profesionálním přístupem. Focení šlo hladce, vše probíhalo v dobré náladě, a my jsem si to opravdu užili. Dokázal výborně zachytit všechny důležité momenty, místo obřadu i okolí, a hlavně atmosféru celého dne. Výsledkem jsou krásné a nápadité fotky, které nám zůstanou jako nádherná vzpomínka na náš den „D“. Je vidět, že je to člověk na svém místě, který svou práci dělá výborně a s nadšením. Pana Pavelčíka můžeme všem vřele doporučit!

Dita Chalupová


Pana Pavelčíka jsme oslovili na svatebním veletrhu, když jsme hledali fotografa na naši menší svatbu, která se konala v červnu 2012. Musíme přiznat, že mezi mnoha fotografy byl snad jediný, který měl jasný ceník s poskytovanými službami. Při jednání působil profesionálním dojmem, proto jsme si pana Pavelčíka vybrali a udělali jsme dobře. Nafotil nám krásné fotky z obřadu i hostiny. Profesionální přístup, stále v dobré náladě, umí pracovat s dětmi. Doporučujeme.

Marek Hocke


Na pana Pavelčíka jsem natrefila zcela náhodou na webu, když jsem se probírala mraky fotografů a snažila se najít toho nejlepšího na naši svatbu. Jeho práce mě velmi zaujala a když ženich, mimochodem také fotograf, řekl, že práce pana Pavelčíka je super, bylo rozhodnuto :) Musím říct, že jsme měli opravdu šťastnou ruku :) Fotky jsou překrásné, pan Pavelčík je velmi milý člověk a umí pracovat s lidmi (i dětmi :)). Oceňuji naprosto dokonalý profesionální a přesto lidský přístup. Jediné, co mě s odstupem času mrzí, že jsme si pana Pavelčíka nevzali i na hostinu ;).

Hana Kabrlová


Pana Pavelčíka jsem oslovil za účelem nafocení mé svatby, která se konala v srpnu 2012 v Praze. Již po prvním setkání, na kterém jsme se pouze nezávazně bavili jaké jsou možnosti, na mě pan Pavelčík působil velice profesionálním dojmem – vše mi vysvětlil, navrhl vhodné alternativy focení svatebního dne, seznámil mě s cenami (zde musím podotknout, že ceny nebyly s hvězdičkou pod čarou, vše bylo, jak jsme se dohodli předem) a individuálně nám sestavil program + výběr všech fotografií a sestavení fotoknihy (na naše přání). Na ostatních detailech jsem se s panem Pavelčíkem dohodl na místě, vždy byl ochoten vyhovět našim požadavkům. Profesionalita a férové jednání, rychlé vyřízení + ochota vyhovět požadavkům. Setkávám se s mnoha lidmi a velice si cením jednání, jaké předvedl pan Pavelčík. Tímto velmi kladně doporučuji!

Jan Jelínek


S přítelem jsme hledali fotografa, který by byl ochotný nafotit naši malinkou svatbu za příznivou cenu a v blízkosti našeho bydliště. Musím přiznat, že fotografů je mnoho, ale ceny jsou u některých opravdu vysoké. Po dlouhém hledání nám padnul do oka pan Pavelčík a musím uznat, že předvedl perfektní přístup – to se nedá ani popsat! Neváhali jsme ho okamžitě kontaktovat prostřednictvím e-mailu a pak už to jelo. Jeho nabízený balíček byl naší přesnou představou. Hned jsme si ho zamluvili a musíme říct, že nelitujeme. Opravdu od samého začátku jsme si to vše užili a bavili se až do konce. V jeho přítomnosti jsme byli pořád vysmátí. Vřele doporučujeme, jelikož p. Pavelčík je na pravém místě ve správný čas. Vyzařuje pozitivní náladu a hlavně má perfektní nápady. Jeho fotky jsou úžasné, největším překvapením byly černobílé fotografie, které jsou bombastické! Pokud budeme potřebovat něco nafotit, tak znovu zvolíme p. Pavelčíka. Touto cestou bychom chtěli poděkovat za vynikající práci a vše, co pro nás udělal i přesto, že tak malinkou svatbu málo kdo vezme, jelikož je to pro některé nezajímavé. Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme, protože opravdu jsme spokojení a nikdy bychom neměnili.

Zuzana Pavlová


2010 - 2018  ©  fotograf Vojtěch Pavelčík