Reference

Doporučení přímo od novomanželů…

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / zámek Jemniště

Děkujeme Vojtovi za nádherné fotky z našeho svatebního dne! Na fotografování vzpomínám jako na jednu z nejkrásnějších částí celé svatby, i když já ani manžel nejsme typy, co se rádi fotí, díky Vojtovi jsme si to opravdu moc užili. Vojta byl po celou dobu naprosto profesionální a zároveň milý, vtipný a lidský. Budeme rádi, když se stane naším dvorním fotografem do budoucích let.

Ondřej a Maruška Tomečkovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Obecní dům, Praha

Vážený pane Pavelčíku z Vaší práce fotografa jsme s manželkou nadšeni a velmi si ceníme nejen toho, jak kreativně a s perfektním profesionálním ‚okem‘ jste dokázal zaznamenat naši svatbu, a to v poměrně komplikovaném prostoru – nejen z časového pohledu… Dokázal jste zachytit nejen atmosféru svatby jako takové, ale také vhodně vkomponovat i prostředí, kde se odehrávala. Zároveň s tím se Vám podařilo velmi elegantně zachytil i řadu drobných detailů = malých příběhů, které jsou ve výsledném foto-setu našich fotografií obsaženy a skvěle tak doplňují celý ‚náš‘ příběh. Vážený pane Pavelčíku velmi si vážím vaší velmi kvalitní profesionální práce a jsem rád, že jsme při výběru fotografa zvolili právě Vás. Bude–li třeba rádi vaše služby osobně doporučíme.

Milan a Marta Řepkovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / kostel v Chlumu u Nalžovic

Chtěli bychom Vojtovi moc poděkovat za fotografování našeho svatebního dne. Lépe jsme si vybrat nemohli, byli jsme opravdu moc spokojení. Cítili jsme se díky jeho přátelskému přístupu během focení uvolněně a podle toho také vypadají krásné fotky, mezi kterými jsou jak romantické fotky nás dvou v přírodě (ovšem velice vkusné a přirozené), tak vtipné momentky, kterými Vojta bezvadně zachytil atmosféru svatby. Rozhodně doporučujeme!

Katka a Honza Eisenmannovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Yard Resost Předboj

Náš svatební fotograf… nejlepší svatební fotograf… oblíbili jsme si ho my i naši svatební hosté, do kolektivu zapadl jako jeden z našich přátel a přitom odvel úžasnou práci. Nevíme jak to udělal, ale i bez rozpůlení se, zachytil každý skvělý okamžik před a během obřadu, na hostině i v průběhu večerní zábavy. Mockrát děkujeme, že nám zvěčnil náš nejdůležitější a nejkrásnější den v životě. Je s ním hladká spolupráce, je spolehlivý a výsledek za to stojí! Můžeme jen doporučit!

Bára a Honza Vlachovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Panenský Týnec

Ještě jednou by jsme moc chtěli poděkovat za krásné svatební fotografie. Fotky mají nápad a jsou krásné zpracované. Děkujeme!

Lucie a Radim Loudovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / hvězdárna Ondřejov

Po svatbě mé sestry jsme se sice vraceli k osvědčeným službám, nicméně byli jsme znovu mile překvapeni. Fotograf přijel na místo s předstihem, našel místa pro nejlepší záběry, poradil s výzdobou místa obřadu, byl zábavný a fotil momentky do posledního dechu. Bylo to prostě fajn! Děkujeme za úžasné fotky, které prohlížíme stále dokola.

Jana a Tomáš Tichý

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / na lodičce na Sázavě

Jsme moc spokojení. Fotografie jsou úžasné a přesně vystihují důležité okamžiky svatebního dne. Moc děkujeme za ochotu a akčnost při focení na řece Sázavě. Všem doporučujeme!

Klára a Radek Prosovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / kaple sv. Anny na Vyskeři v Českém ráji

Určitě doporučujeme! Hrozně moc jsme ocenili, že nebylo ani znát že nás někdo fotí, nepřipadali jsme si jak na výstavě a přitom máme opravdu nádherné fotky. Krásné momentky co krásně vyjadřují atmosféru, která na svatbě byla. Pan fotograf pochopil, jak svatbu bereme a perfektně se tomu přizpůsobil…

Eliška a Honza Vysušilovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / resort Hulín u Sedlčan

Chtěli bychom moc poděkovat za nádherné svatební fotografie. Máme díky Vám krásnou vzpomínku. Dále bych chtěla poděkovat i za atmosféru při focení, za celodenní uklidňování, především při svatebních přípravách a za neskutečně krátkou dobu, za kterou jsme veškeré fotografie obdrželi. Děkujeme!

Petra a Petr Kymlovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Zrcadlová kaple, Klementinum

Veliká spokojenost – bezproblémová spolupráce, profesionalita, talent a dobré oko na zachycení správných okamžiků – a výsledkem jsou fotky, které nám až berou dech. Mockrát děkujeme a vřele doporučujeme!

Tereza a Raffael Vychodilovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / zámek Průhonice

Vřele všem DOPORUČUJEME! Při prohlížení svatebních fotek máme pocit, jako bychom svatební den prožívali znovu a znovu. Spolupráce s Vojtou byla výborná a celý den probíhal v přátelské atmosféře. Děkujeme za nádherné fotky!

Kateřina a Tomáš Renfusovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / zámek Lysice

Fotografie z naší svatby obdivují všichni zúčastnění a my se od nich nemůžeme odtrhnout. Přestože se svatba konala na druhé straně republiky a fotograf tudíž místa předem neviděl, vždy dokázal pohotově zvolit záběr a v dokumentaci nám nechybí jediný důležitý moment – naopak v případě několika momentek si téměř nedokážeme vysvětlit, jak je dokázal zachytit. Hosté oceňovali jeho klidné a nenápadné vystupování, dokázal navodit přirozenou atmosféru při focení. Již den po svatbě jsme měli několik fotek, což nás velmi potěšilo. Jeho práci doporučujeme obzvlášť milovníkům černobílých fotek… Děkujeme!

Eva a Ladislav Šmídovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / zahrada zámku Veltrusy

Výborná spolupráce, maximální spokojenost s výsledkem! Děkujeme za nádherné fotky!

Tereza a Pavel Černí

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / zámek Jemniště

Velmi děkujeme za fotky. Opravdu se nám velmi velmi líbí. Moc se Vám focení povedlo!

Lenka a Roman Konšelovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Čechtice

Díky našemu fotografovi jsme se cítili při focení nenuceně a vlastně všichni svatebčané si pochvalovali, že skoro ani neví, že tam byl fotograf. Fotky jsou krasné a zachycují atmosféru naši svatby. Navíc jsme se mohli potěšit z prvních fotek již den po svatbě. Díky jeho profesionálnímu a zároveň vnímavému přístupu bychom ho všem doporučili a při dalších událostech se na něho rádi znovu obrátíme. Moc děkujeme!

Stanislava a Štefan Šurinovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Yard Resort Předboj

Díky fotografovi Vojtěchu Pavelčíkovi! Děkujeme moc za nádhernou dokumentaci našeho svatebního dne, za úžasnou spolupráci, přístup a atmosféru. Lépe jsme si nemohli vybrat a můžeme jedině doporučit…

Martina a David Olivovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Jílové u Prahy

Fotografie dnes dorazily, je to moc krásné, děkujeme!

Veronika a Jan Stachurovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Sacré Coeur

Vojta Pavelčík je nejen skvělý fotograf, ale i velmi milý a přátelský člověk. Během focení svatebních příprav a shonu nás dokázal uklidnit i pobavit, což především nevěsty ocení. Svatební obřad byl plný emocí, které pan fotograf dokázal přesně vystihnout a zachytit. Všichni svatebčané si pana Pavelčíka chválili, jak nás nenásilnou formou dokázal zformovat a vyfotit přesně, jak jsme si přáli. Ačkoli jsme o něm skoro nevěděli, byl přesně tam, kde bylo třeba zachytit daný moment svatby. Již další den po svatbě jsme měli k dispozici pár krásných momentek, které jsme mohli rozeslat svým přátelům. Celý balíček byl pak hotový v rekordním čase. Ještě jednou děkujeme za krásné fotky a těšíme se na focení našeho prvního dítěte…

Tereza a Jan Štěpánkovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / hotel Morris, Mariánské lázně

Vojto, děkujeme za Tvou přítomnost, jsme moc rádi, že jsi nám fotil svatbu Ty. Fotky jsou krásné, udělal jsi skvělou práci.

Lucie a Petr Candrovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / zámek Liblice

Výborné jednání od první schůzky až po předání fotek. Velmi příjemný a sympatický fotograf, který má super nápady na fotky a příjemné vystupování. Výsledné fotografie jsou úžasné! Jedině doporučuji!

Veronika a Tomáš Noskovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / zámek Roudnice nad Labem

Ahoj Vojto.
Chtěli jsme Ti poděkovat! Včera večer jsme shlédli náš památeční den a jsem dojata. Navodilo to ve mne pocity, jaké jsem v ten den měla. Moc se nám to libí. Děkujeme za to, že jsi se rozhodl ten náš den s námi strávit. Až bude naše Emička sedět, rádi se k Tobě objednáme na rodinné foceni. Měj se moc hezky a přejeme Ti další klienty s takovou spokojeností, jako jsme my.

Lenka a Honza Milatovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / hrad Krupka

Jsme velmi spokojeni. Krom krásných a profesionálních fotografií, které můžete vidět okolo, velmi oceňujeme komunikaci a rychlost práce pana fotografa. Komunikace probíhala jak v rámci předsvatebního shonu tak i po svatební přípravě knížky velmi rychle a vždy jsme měli reakci v řádu hodin. Finální fotografie byly pak hotový cca do týdne – jak bylo slíbeno. Pana fotografa jsme našli na svatebním veletrhu – primárně proto, že všichni naši kamarádi měli s fotografem na svatbě nějaké mínus – čekalo se dlouho na fotky, fotky nebyly úplně super… A jsme moc rádi, že zde nebyl nejmenší problém a pana fotografa určitě využijeme i pro další rodinné události, což si myslím, že hovoří za vše.

Adam a Iveta Trčkovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Libeňský zámeček, Praha

Vojtu Pavelčíka jsme na doporučení známých oslovili za účelem nafocení naší malé svatby. Měli jsme doporučení na více fotografů, ale po osobním nezávazném jednání s panem Pavelčíkem bylo ihned rozhodnuto. Profesionální přístup při sjednávání detailů, předem jasně daná cena, příjemné jednání atd. Výsledkem jsou krásné fotky a naprostá spokojenost s výběrem, nebylo co vytknout. Vojta je velmi milý a příjemný, děti ihned oslovuje jmény, perfektní komunikace na místě se všemi svatebčany, kteří nabyli dojmu, že je to náš známý. Tímto bychom chtěli ještě jednou panu Pavelčíkovi poděkovat za jeho profesionální přístup a krásné černobílé i barevné „vzpomínky“ na naši svatbu.

Michaela a Marek Popelkovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Srby u Kladna

Fotografa Vojtu Pavelčíka jsme oslovili na svatebním veletrhu s cílem focení naší svatby. Při následné osobní schůzce jsme diskutovali naše očekávání, průběh focení, prohlíželi jsme fotografie a závazně jsme se domluvili. Vojta si zajel oblast kde se svatba konala předem obhlédnou, a našel krásná místa ke svatebnímu focení. V den svatby přijel s předstihem a díky sdílení harmonogramu svatebního dne (a bravurně spolupráci s organizátorkou svatby) byl vždy včas na správném místě a zachytil všechny klíčové okamžiky. Jeho profesionální přístup a nadšení pro práci bylo obdivuhodné! Doporučuji fotografa Vojtěcha Pavelčíka nejen za jeho krásné fotografie (naše okolí bylo z fotografií stejně jako my nadšené!), ale také pro jeho profesionální přístup a jeho lidskost.

Ivana a Peter Kollárovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / kostel sv. Klimenta

S Vojtou Pavelčíkem se nám spolupracovalo se nám velmi dobře. Byl ochoten se za námi stavit, abychom domluvili detaily obřadu, ale také aby nám předal již hotové fotografie. Snažil se vyjít vstříc a spíše se přizpůsobil on nám. Při fotografování byl velmi příjemný a vytvářel atmosféru plnou dynamiky a humoru. Fotografie, které jsme od něj dostali, měli krásnou kompozici, barvu a úpravu. Obzvláště úchvatné byly fotografie černobílé. Velmi mu děkujeme za báječnou památku na naši svatbu.

Mariana a Tomáš Královi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / letohrádek Hvězda

Vojta Pavelčík nám fotil svatbu. S jeho fotkami jsme velmi spokojení, chválí je také všichni, komu jsme je ukázali. Ještě před svatbou si místo prohlédl a promyslel, kde by byly vhodné místa pro focení. Taktéž nám pomohl zorganizovat hosty na společné focení. Vyhověl všem našim představám, co chceme na fotkách zachytit, a neodradilo ho ani mírně nepříznivé počasí a cesta lesem. Za všechno jsme mu velmi vděční a samozřejmě především za krásné fotky.

Ivana a Antonín Brožovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Hrazany u Sedlčan

Při výběru našeho svatebního fotografa jsme měli opravdu šťastnou ruku. Už od samého začátku jsme byli spokojeni s výbornou komunikací a jeho pozitivním a profesionálním přístupem. Focení šlo hladce, vše probíhalo v dobré náladě, a my jsem si to opravdu užili. Dokázal výborně zachytit všechny důležité momenty, místo obřadu i okolí, a hlavně atmosféru celého dne. Výsledkem jsou krásné a nápadité fotky, které nám zůstanou jako nádherná vzpomínka na náš den „D“. Je vidět, že je to člověk na svém místě, který svou práci dělá výborně a s nadšením. Vojtu Pavelčíka můžeme všem vřele doporučit!

Dita a Svatopluk Chalupovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Samechov

Vybírali jsme z několika fotografů v Praze, ale po první schůzce jsme měli jasno, protože byl schopen nastínit praktickou představu, a navíc se na místo svatby jel podívat předem. I když nám nakonec celý den pršelo, byl schopen pohotově zaimprovizovat, takže máme hodně skvělých fotek z venku i zevnitř za rozumnou cenu a focení nás bavilo díky optimismu a dobré náladě fotografa. Moc děkujeme!

Romana a Štěpán Procházkovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / Kobylisy

Fotografa Vojtu Pavelčíka jsme kontaktovali až na poslední chvíli, přesto nám vyšel vstříc a nafotil naši malou svatbu a křest syna. Jeho přítomnost na obřadu jsme prakticky nezaznamenali, výsledné fotky jsou přirozené a zároveň mají zvláštní kouzlo. Je to profesionál a díky němu máme jedinečnou a úžasnou památku! Focení s ním si rádi zopakujeme i při dalších příležitostech!

Kateřina a Jakub Květovi

svatební fotografování / fotograf Vojtěch Pavelčík / zámek Nový Světlov

Kontakt na Vojtu Pavelčíka jsme dostali od známých. Fotografie z naší svatby jsou velmi pěkné a výborný byl i jeho přístup před, během i po svatbě. Díky rozhovoru s ním jsme si sami ujasnili, co chceme, a jak by měl asi probíhat náš svatební obřad. Vřele ho všem doporučujeme.

Bára a Petr Smetanovi

© svatební fotograf Vojtěch Pavelčík / Praha / 2024